Účastníci konference (380)

Seřadit podle: Příjmení vzestupně | Datumu registrace sestupně

Účastník Zájmy Očekávání
Pavel Najman Pavel Najman
Eva Velechovská Eva Velechovská www.veva.cz Zahrada, noční nebe, louka v létě, sklenička vína, sdílení, přítelé, pes. Chtěla bych přednášet o emočce a firmách, Vytvářím firemní partnerství.
Martina Kafková Martina Kafková www.m-ocean.cz moje práce, naše rodina, život s dětmi, pozorování, objevování, Apple, dobré nápady, odvážně činy, práce s lidmi, komunikace a dialog, AKCE! nové informace, nové impulsy, setkání se zajímavými lidmi, dobře prožitý čas
Blanka Toulová Blanka Toulová Inspirativní lidé, knihy, přírodní zahrady, obnova venkova, vzdělávání, dobré jídlo a pití Silný zážitek, seznámení s inspirativními lidmi, pěkně strávený den, pocit užitečnosti a radosti z dobře odvedené práce.
Tomáš Eminger Tomáš Eminger www.geekshop.cz @Emit87 Rychlá jízda, technologie, startupy Nové zajímavé pohledy na práci, setkání s inspirativními lidmi.
Vlaďka Dittrichová Vlaďka Dittrichová www.geekshop.cz @vladisen Móda, jídlo, příroda a práce v Geekshopu :) Spoustu inspirace a zjištění, jak se člověk může zlepšovat a osobní setkání se zajímavými lidmi.
Dagmar Knollová Dagmar Knollová Vzájemné učení se, sdílení (hodnot, vizí, příběhů, zkušeností, myšlenek) a tvorba (nových cest..) Sběr inspirace a setkání s podobně naladěnýma lidma, kteří budou mít zájem setkávat se s vizí založit svobodnou firmu na jihu Moravy.
Tomáš Klíma Tomáš Klíma about.me/tomasklima @tomasklima moje podnikání, poznávání nových věcí a nových lidí, zakládaní startupů, přítomnost přátel, fotografování, autosport, cestování
Pavel Milan Černý Pavel Milan Černý www.pavelmilancerny.cz život :-) inspiraci pro své podnikání a další cestu život + příjemný zážitek ve fajn atmosféře se zajímavými lidmi
Denisa Vaňková Denisa Vaňková www.denisavankova.cz