Účastníci konference (380)

Seřadit podle: Příjmení vzestupně | Datumu registrace sestupně

Účastník Zájmy Očekávání
Bronislava Jakubíková Bronislava Jakubíková www.mediamatika.sk
Ingrid Tornáryová Ingrid Tornáryová www.mediamatika.sk @IngridTornary
Věra Šimonová Věra Šimonová Toulání se světem vnitřním i vnějším, psaní Očekávání - protože mám ráda překvapení, tak se nechám překvapit.
Monika Ryklová Monika Ryklová objevovat sama sebe, rozšiřovat možnosti, realizovat svůj sen o společenství lidi, kteří společně tvoří a mají vše, co potřebují sdílení zkušeností, inspiraci, možnost nabídnout své schopnosti a chuť přispět
Vladimir Bohm Vladimir Bohm www.firmasnu.cz Práce a můj nový projekt - měním naši klasicky fungující firmu na firmu na firmu snů. Seznámení se lidmi kteří jsou na stejné vlně, výměna zkušeností, získání nových pohledů a podnětů.
Anežka Havránková Anežka Havránková Ráda zkouším nové věci, hledám příležitosti k osobnímu rozvoji. K tomu všemu potřebuji mít kolem sebe přátele… Zajímá mě, kam až sahají hranice svobody v práci. Těším se na konkrétní příklady.
helena de la barre helena de la barre reklama, kreativa, yoga inspiraci
Jan Vršinský Jan Vršinský jakfotit360.cz @janvrsinsky Tvoření, experimenty, 360° panoramatické fotografování, hry, kvantová fyzika :) Inspirace, nadšení, setkání se zajímavými lidmi, networking.
Kamil Kunc Kamil Kunc děti, lyžování, sázení stromů, pozorování okolí, myšlenky, které má smysl šířit
Lenka Papadakisová Lenka Papadakisová www.expertis.cz život, tanec, lidi, tvořit dobrou náladu, uvolnění, inspiraci
« Předcházející 1 2 3 4 5 10 20 29 38 Další »